Zincirle Bağladığı Genç Kadına 7 Ay Boyunca İşkence Uyguladı!

İşkenceye maruz kalan kadının babası, 'Oktay Güler'in ailesi olaydan sonra gelip özür diledi ve şikayetimizden vazgeçmemizi istedi. Asla vazgeçmem' dedi.

featured

DERSİM/TUNCELİ – Oktay Güler’in zincire bağlayarak 7 ay işkence uyguladığı E.A., komşularının yardımıyla kurtuldu. Kadının babası, “Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek’ oldu” dedi, fail ise tutuklandı.

Hozat’a bağlı Yenidoğdu Köyü’nde yaşayan 22 yaşındaki kadın, 7 aydır birlikte yaşadığı Oktay Güler tarafından işkenceye maruz bırakıldı. Milliyet’ten Çiğdem Yılmaz’ın haberine göre, bir odada ayağından zincirle bağladığı kadına fiziksel ve cinsel şiddet uygulayan Oktay Güler, E.A.’nın ailesinin ihbarıyla yakalanarak tutuklandı.

‘AİLESİ, ÖZÜR DİLEYEREK ŞİKAYETTEN VAZGEÇMEMİZİ İSTEDİ’

Yaşadığı travmalardan dolayı kızının konuşabilecek durumda olmadığını söyleyen baba şunları söyledi:

“Kızımın yaşadıklarından haberimiz yoktu. Telefonda iyi olduğunu söylüyordu. Korktuğu için bize anlatmamış. Bu adam kızımı aylarca zincire bağlamış ve her türlü işkenceyi yapmış. Zincirden artık nasıl kurtulduysa kurtulduğu gibi köylülerden birinin evine gitmiş. Köylüler bizi aradı. Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek.’ Gidip hemen aldık. Her yerinde morluk vardı. Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek durumda değil. Aldığı darbelerden dolayı sürekli başının ağrıdığını söylüyor. Psikolojisi çok kötü. Oktay’ın ailesi olaydan sonra gelip özür diledi ve şikayetimizden vazgeçmemizi istedi. Asla vazgeçmem. Kızım Oktay’ın ailesiyle birlikte kalıyordu. 7 aydır aynı evin içinde bir kız zincire bağlanmış, hiç mi bir şey demediler? Ben kızıma bunları yapan bu adamın en ağır cezayı almasını istiyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!