Faşist Tetikçi Gencer’in Saldırıdan Sonra İletişime Geçtiği Kişileri Gizliyorlar!

Deniz Poyraz’ı katleden Onur Gencer’in, teslim olmadan önce Oğulcan Dinçsever ve Hande İriş ile iletişime geçtiği ortaya çıktı. Ancak Dinçsever ve İriş ifadeye çağrılmadı.

featured

İZMİR – Halkların Demokratik Partisi (HDP) İzmir İl Örgütü’ne yönelik yapılan saldırıda Deniz Poyraz’ı katleden Onur Gencer, olay üzerinden 24 saat geçmeden çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Deniz Poyraz’ı katlettikten sonra fotoğrafını çekerek sanal medyada paylaşan katil Gencer’in, teslim olmadan önce iki kişiyle iletişime geçtiği ortaya çıktı.

YAZIŞMA

Ulaşılan son bilgilere göre, katil Gencer, saldırı sonrasında Oğulcan Dinçsever ve Hande İriş ile iletişime geçti. Gencer’in, Hande İriş ile sanal medya ağları üzerinden yazıştığı öğrenildi. Gencer ile İriş arasındaki yazışmalar, HTS (Historical Traffic Search) kayıtlarında da yer aldı.

FOTOĞRAF GÖNDERDİ

Yine ulaşılan bilgilere göre, katil Gencer’in, Poyraz’ı katlettikten sonra çektiği fotoğrafı Oğulcan Dinçsever’e gönderdi.

Ancak katil Gencer’in iletişime geçtiği iki kişinin de ifadeye çağrılmadığı öğrenildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!