Zonguldak Ereğli’de Kaymakam İsmail Çorumluoğlu’nun eczane çalışanlarına tavrı tepki toplamıştı. Çay içmek için maskelerini çıkardıkları için üç çalışana ceza yazan Kaymakam Çorumluoğlu’nun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Çorumluoğlu’nun önce aracı içindeki bir anneye çıkıştığı, daha sonra bir büfeci ile tartışıp maskeyi fırlattığı, en sonunda ise sokakta yürüyen bir üniversite öğrencisine ceza yazdırdığı ortaya çıktı.

27. dönem için AKP’de milletvekili aday adayı olan Ereğli Kaymakam İsmail Çorumluoğlu’nun eczanede yaptığı ceza uygulaması tepki çekti.

ÖĞRENCİYE DE CEZA YAZDIRDI

Çorumluoğlu’nun yeni görüntüleri ortaya çıktı. Kaymakamın önce aracı içindeki bir anneye çıkıştığı, daha sonra ise bir büfeci ile tartışıp maskeyi fırlattığı görülüyor.

İsmail Çorumluoğlu’nun sokakta maskesini indirdiği gerekçesiyle ceza yazdırdığı üniversite öğrencisi, “Bu yoklukta nasıl ödeyeyim” diyerek isyan etti.

VALİLİKTEN TUHAF SAVUNMA: GÖRÜNTÜLER KASIM AYINDAN

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran görüntülerle ilgili Zonguldak Valiliği’nden açıklama yapıldı. Açıklamada, Kaymakam Çorumluoğlu’na sahip çıkılarak görüntülerin geçen Kasım ayında çekildiği ve paylaşılmasının da iyi niyetli olmadığı savunuldu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!