AKP’li Danışmanın Çuvallara Sığmayan Dövizleri Ortaya Çıktı

balya
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL – İstanbul Bağımsız Milletvekili Ahmet Şık, Twitter’dan bir video paylaşarak balyalar halinde euroların sahibinin AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın kuzeni ve aynı zamanda danışmanı olan Ömer Işık ile Mesut Öztunç’a ait olduğunu öne sürdü.

Ahmet Şık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya görüntüleri araştırmasını önerdi.

Ardından bir paylaşım daha yapan Ahmet Şık, Mesut Öztunç’un Efkan Ala’nın eski danışmanı olduğunu söyledi.

Ahmet Şık, söz konusu görüntüleri “Meclis’te AKP dışındaki partilere mensup milletvekili danışmanları isyan etse hakkıdır” notu ile paylaştı.

Öte yandan AK Parti’de büro çalışanı olarak görev yapan Kürşat Ayvatoğlu’nun uyuşturucu kullanmaktan gözaltına alınmasına ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Anladığım kadarıyla bu mesele siyasallaştırılmak isteniyor. “Buradan siyasal sonuç elde edebilir miyim?” deniliyor. Özellikle bazı milletvekilleri yapıyor. Onlara acıyorum. ” demişti.

Ahmet Şık: Süleyman Soylu, paraların nereye gittiğini araştırabilir
Öte yandan bugün bir paylaşım yaparak, İçişleri Bakanı Soylu’ya “Meseleyi siyasallaştırmaya çalışıyorlar” diyen Süleyman Soylu, aşağıdaki videoda yer alan görüntülerdeki balyalar halindeki paranın kimlere gittiğini, neyin karşılığı ödendiğini araştırabilir” dedi.

Şık’ın paylaşımı şöyle:

Bu Yazıya Tepki Ver
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!