Şenyaşar Ailesi: Bu Zulme Sessiz Kalanlara Hakkımızı Helal Etmiyoruz

Adalet mücadelesini sürdüren Şenyaşar ailesi, sanal medya hesabından "Bu zulme sessiz kalanlara hakkımızı helal etmiyoruz" paylaşımı yaptı.

featured

URFA – Suruç ilçesinde, 14 Haziran 2018 tarihinde AKP Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınları tarafından eşi ve iki oğlu katledilen Emine Şenyaşar ile saldırılardan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın 9 Mart 2021’de başlattığı Adalet Nöbeti, 687’nci gününde. Anne Emine Şenyaşar’ın rahatsızlığından ötürü katılmadığı nöbeti bugün Ferit Şenyaşar tek başına adliye önünde sürdürdü.

‘ADALETSİZLİĞE DUR DEYİN’

Öte yandan aile, sanal medya hesabından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı etiketleyerek, şu paylaşımda bulundu: “Devlet hastanesinde insanların hayatları ellerinden alındığında hiçbir şey olmamış gibi yaşanır mı? Adaletin Allah’ın emri olduğunu bilseydin, Urfa’da yaşatılan bu adaletsizliğe dur derdiniz. Bu zulme sessiz kalanlara hakkımızı helal etmiyoruz.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!