AKP’de İkinci Uyuşturucu Vakası

Dün iş yoğunluğu nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıklayan AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç’ın uyuşturucu kullandığı görüntüleri ortaya çıktı.

featured

YOZGAT – AKP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, önceki akşam saatlerinde Facebook’ta yaptığı paylaşımla görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Bugün uyuşturucu almış haldeki görüntüleri ortaya çıktı.

Kılıç, istifasını: “İşlerimin yoğunluğu sebebi dolayısıyla AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı göreviminden istifa ediyorum.Her daim Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partimize bağlılığım devam edecektir. Kamuoyuna saygıylarımla duyurulur.” şeklinde kamuoyuyla paylaşmıştı.

Kılıç’ın istifasının arkasında bir skandalın yattığı çok geçmeden ortaya çıktı. Halk TV’ye ulaşan cep telefonu kaydında, bir kişinin makam koltuğunda sızmış halde uyuduğu görülüyor. Bu kişinin muhasebeci olan Kılıç olduğu görülüyor.

Görüntüyü çeken kişi, çekmecede ‘metamfetamin’ adı verilen uyuşturucu madde ile hassas tartıyı gösteriyor. Masanın üzerinde ise ‘meth pipe’ denilen ve metamfetamin içmekte kullanılan pipo benzeri alet var.

Kılıç’ın sızmışken görüntülendiği mekan ve duvar kağıdının Facebook hesabındaki profilinde kullandığı fotoğraftakiyle aynı olduğu görülüyor. Facebook hesabında sözkonusu görüntülerde üzerinde bulunan ceketle çektirdiği başka fotoğraflar da bulunuyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!