Peker, ‘Tayyip Abisinin’ Danışmanını Hedef Aldı

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker, AKP şefi/Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın danışmanı Korkmaz Karaca'nın Sezgin Baran Korkmaz ile işbirliği yaptığını söyledi.

featured

ANKARA – Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) Dubai kentinde kaçak olarak yaşantısını sürdüren organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Sedat Peker, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi danışmanı Korkmaz Karaca’nın, Cumartesi günü Avusturya’da kara para ve dolandırıcılık suçlamalarıyla tutuklanan SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı, iş insanı Sezgin Baran Korkmaz ile işbirliği yaptığını söyledi.

Kişisel Twitter hesabından bir twit serisi paylaşan Peker, şu ifadeleri kullandı:

“1-süslü sülü; garip gurebaları, fakir fukaraları gözaltına alıyorsun ya, al sana suç duyurusunda bulunuyorum. Eğer namusun varsa Korkmaz Karaca’yı da gözaltına aldırsana. Kendisi Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı, ayrıca da cumhurbaşkanlığı ekonomi politika kurulu üyesi

2-süslü sülüman, bu şahıs Sezgin Baran Korkmaz’ın kendisine hediye ettiği Audi a8 arabayı kullanıyordu. Bu olaylar karışınca arabayı Sezgin Baran Korkmaz’ın Sancaktepe’deki Biofarma isimli ilaç fabrikasına yollayıp bıraktı.

3-Ayrıca bu şahsın danışmanlık adı altında birçok kuruluştan para alması sence etik mi? Eğer ki etik ise başta Sütaş firmasının sahibi olmak üzere birçok firmanın da özel işlerini halledip ekstradan elden ne kadar avanta aldığını biliyor musun?

4-Video çekmeye başlayınca bunları da anlatacağım. süslü sülü, geçinemiyoruz diyen yaşlı dayı da fetöcü müydü? Adamı niye gözaltına aldın? Kokaincilere dokunmazsın, rüşvetçi siyasilere dokunmazsın, nerde bir garip var onların tepesine binersin.

5-Kıymetli kardeşlerim, muhalif milletvekillerine ve gazetecilere bu tweetlerimi iletin ve baskı kurun. Görelim süslü sülümanın vatanseverliğini. Gerçi muhalefetin hayalleri küçük olduğu için bir takmışlar 10 bin dolara, bir de iki üç yerden maaş alan yetkililere.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!