DHKP-C Dosyası Yayınlayan Programcı FETÖ’cü Çıktı

featured

2012 yılında Bugün Televizyonu’na transfer olan Görüryılmaz, aynı yıl, ‘Büyük Takip’ adlı dosya – haber programının sunuculuğunu yaptı. Görüryılmaz, 2013 yılından itibaren ise Kanaltürk Televizyonu’nun ‘Her Sabah’ programını hazırlayıp sundu.

Kurgu İtirafçı ile DHKP-C Dosyası

Turan Görüryılmaz’ın kurgu haber ve dosyalarla kamuoyunun karşısına çıkışı 2012 yılında ‘Büyük Takip’ adlı programı sunması ile inandırıçılığını yitirecek kadar ayuka çıktı. Birçok konuda komplo teorileri, dayanaksız ve temelsiz, sadece algı yaratmaya yönelik kurgu dosyaların sunulduğu ‘Büyük Takip’ adlı programda ‘DHKP-C Dosyası’ adlı bir bölümde sunuldu.

Sözkonusu bölümde sesi dijital ortamda değiştirilen, itirafçı olduğu iddia edilen, ismi ve tüm bilgileri gizlenen şahsın söylediklerine dayanılarak DHKP-C hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı.

Zaman Gazetesi’nden Moon Star’a FETÖ’cü Görüryılmaz

Sözde gazetecilik adı altında sürdürdüğü faaliyetlerine FETÖ’nün yayın organı Zaman Gazetesi’nde başlayan Turan Görüryılmaz, birçok burjuva medya ve yayın kuruluşunda çalıştı.

Görüryılmaz’ın, 15 Temmuz Darbe girişimi arefesinde yurtdışına çıktığı biliniyor. Yurtdışında bulununan Görüryılmaz, 15 Temmuz sonrası faalietlerini yine FETÖ’nün youtube yayın organı olan Moon Star üzerinden sürdürmeye devam ediyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!