4 Kez Polisi Aradı Ancak Polis Gelene Kadar 32 Yerinden Bıçaklanarak Katledildi

32 bıçak darbesiyle öldürülen Funda Koyuncu'nun "Eşim beni öldürecek" diyerek 4 kez polisi aradığı ortaya çıktı. Funda Koyuncu'nun, 2020 yılında da Recep Koyuncu hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.

featured

ANKARA – Ankara Keçiören’de, 8 Ocak’ta Şenlik Mahallesi’ndeki bir apartmanda, Recep Koyuncu evde eşiyle tartışmaya başladı. Recep Koyuncu, mutfaktan aldığı bıçakla eşi Funda Koyuncu’yu 32 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Ankara’da tartıştığı eşi Funda Koyuncu’yu (35) 32 yerinden bıçaklayarak öldüren Recep Koyuncu (39) için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi.

İddianamede, Funda Koyuncu’nun olay günü kapısını kilitleyip 4 kez polisi aradığı, ‘Eşim beni öldürecek’ diyerek yardım istediği ancak bu sırada 32 defa bıçaklandığı belirtildi.

Polise teslim olan Koyuncu, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Recep Koyuncu hakkında ‘eşi kasten öldürme’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis talebiyle iddianame düzenledi.

RECEP KOYUNCU İÇİN UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRMIŞ

Recep Koyuncu, iddianamede yer alan ifadesinde, kendisinin izinli olduğu günlerde çocuğunu annesine götürmek istediğini ama eşinin okula gitmesi için ısrar etmesi üzerine tartıştıklarını söyledi. Tartışma sonrası kendini kaybettiğini iddia eden Koyuncu, mutfağa giderek ekmek bıçağını aldığını, geldiğinde ise Funda’nın odaya giderek kapıyı kilitlediğini ve polisi aradığını duyduğunu, bunun üzerine de öldürdüğünü söyledi.

İddianamede, Funda Koyuncu’nun polisi 4 defa aradığı ve ‘Eşim beni öldürecek, yardım edin’ diye ihbarda bulunduğu belirtildi. Ancak Funda Koyuncu’nun bu sırada bıçaklandığı ve Recep Koyuncu’nun da polis eve geldikten sonra teslim olduğu kaydedildi. İddianamede ayrıca çiftin 2020 Funda Koyuncu’nun eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı yer aldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
k_zg_n
Kızgın
0
_a_rm_
Şaşırmış
https://devrimcidusun.org/wp-content/uploads/2021/04/1.png
Giriş Yap

Devrimci Düşün Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!